Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Kucharz
Miejsce pracy: Wolica
Numer: StPr/20/0005
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wolica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty pracy

Opis stanowiska:opracowywanie dokumentacji techniczno - projektowychtechniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacjidoskonalenie istniejących rozwiązań technicznychprojektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnychWymagania:wykształcenie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: STOKOTA sp. z o.o.

Opis stanowiska:realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT,aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,wstępna selekcja kandydatów,budowanie długofalowych relacji z kandydatami,Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o success...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Power Media

Sprzątanie obiektu.Wymagania konieczne:Zawód: Sprzątaczka biurowaWykształcenie: podstawowe, brak

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach