Koordynator robót sanitarnych

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy obiekty komercyjne, przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej w instalacje sanitarne i HVAC.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska pracy:
  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca w delegacji
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzysty system premiowania
  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy

Nasi Kierowcy Transportu Międzynarodowego na co dzień: Pokonują stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia, Jeżdżą w obsadach podwójnych i pojedynczych,...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: VIVE Textile Recycling Sp. z o. o.

Zarządzanie Centrami Medycznymi w rejonie Kompleksowa opieka i nadzór nad Centrami Medycznymi w terenie w zakresie realizacji kontraktów B2B i umów z NFZ, procedur oraz jakości wykonywanych usług Rekrutacja, nadzór, wsparcie i motywowanie...

  • Firma: CORTEN MEDIC