Konsultant telefoniczny

Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce
Miejsce pracy: Kielce
Numer: 39/5/2021
OBOWIĄZKI:
telefoniczna obsługa klienta, obsługa infolinii
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu Zamawianie towaru Przyjmowanie towaru Systematyczna kontrola wyglądu...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Sieć sklepów spożywczych POZIOMKA

Będziesz odpowiedzialny/a za: Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Nasze oczekiwania wobec Ciebie:...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: SIG Sp. z o.o.