Kierownik Sklepu

Ogłoszenie numer: 4914230, z dnia 2021-06-24

Sieć sklepów detalicznych Poziomka

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu
  • Zamawianie towaru
  • Przyjmowanie towaru
  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu
  • Tworzenie grafików dla pracowników
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu personelem w sklepie detalicznym
  • Bardzo dobrze organizujesz czas sobie i współpracownikom
  • Potrafisz pracować pod presją
  • Jesteś pełna energii i lubisz się uczyć
  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym
  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowa do ich wyrobienia
  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie
  • Zmianowy czas pracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu Zamawianie towaru Przyjmowanie towaru Systematyczna kontrola wyglądu...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Sieć sklepów spożywczych POZIOMKA

Będziesz odpowiedzialny/a za: Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Nasze oczekiwania wobec Ciebie:...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: SIG Sp. z o.o.