Kierownik Salonu / Sprzedawca - konsultant mody

Ogłoszenie numer: 4190807, z dnia 2021-02-09

Firma Handlowa AGnieszka Migoń

Z pasją inspirujemy kobiety, by piękne i pewne siebie kroczyły naprzód. Jesteśmy specami od kreowania wizerunku kobiet, najlepszymi w regionie doradcami w zakresie umiejętności stylizacji i wiedzy o świecie mody. Nasze Salony to wyróżniające się w Kielcach miejsca, w których w komforcie, zaciszu i prywatności, kobiety odkryją siebie na nowo, będą piękne, modne, silne i nowoczesne. Dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała:

  • aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo, udzielanie kompleksowej informacji o produktach i obowiązujących promocjach
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta w salonie,  zgodnej ze standardami firmy
  • badanie potrzeb klienta
  • dbanie o wystrój i wygląd Salonu zgodny ze standardami i instrukcjami VM
  • realizowanie założonych targetów sprzedażowych
  • pełnienie na co dzień funkcji ambasadora marek, kładąc nacisk na budowę trwałych relacji z klientami
  • proaktywna obsługa systemu sprzedaży

Wymagania

Poszukujemy osoby/osób:

  • z doświadczeniem w sprzedaży oraz w indywidualnej pracy z Klientem
  • posiadających wysoką kulturę osobistą
  • dyspozycyjnych
  • zaangażowanych i pełnych optymizmu
  • samodzielnych i kreatywnych
  • posiadających silną motywację i umiejętność pracy w zespole
  • łatwo nawiązujących kontakty i posiadających umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
  • posiadających min. średnie wykształcenie
  • doświadczenie w branży fashion oraz znajomość trendów będzie atutem

Oferujemy

  • ścieżkę awansu zawodowego
  • ciekawą pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju osobistego, w zespole z wieloletnim doświadczeniem i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z benefitami uzależnionymi od osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ponad 20- letniej, ugruntowanej pozycji na rynku

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzianość. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz wykształcenie kierunkowe.

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana znajomość prac technicznych, mile widziane prawo jazdy kat. B.