Kierownik apteki szpitalnej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0514
OBOWIĄZKI:
Wg potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Opis stanowiska pracy;Organizowanie pracy apteki szpitalnej, zamawianie, przyjmowanie, wydawanie i przechowywanie leków i materiałów medycznych w odpowiednich warunkach. Kontrolowanie gospodarki lekami w szpitalu, dokonywanie rotacji leków i materiałów medycznych w magazynie apteki zgodnie z przepisami. Wydawanie leków narkotycznych i psychotropowych oraz kontrolowanie ich rozchodów i przychodów, kontrola apteczek oddziałowych.Wymagania; Dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu w aptece szpitalnej lub zakładowej w pełnym wymiarze czasu pracy lub równoważnika czasu pracy. Tytuł specjalisty w dziedzinie farmacji szpitalnej, klinicznej lub aptecznej.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji certyfikat uprawniający do wykonywania USG (w przypadku innych specjalizacji niż Radiologia) prawo wykonywania zawodu...