Kierowca C+E

Ogłoszenie numer: 7103493, z dnia 2022-06-17

TB Global Sp. z o.o.

Transport i spedycja cementu.

Miejsce pracy: Małogoszcz

Opis stanowiska

  • Kierowca C+E ,
  • Transport cementu.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Zarobki od 4500-9000 Netto

UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA DAŃ WEDŁUG ORGINALNYCH PRZEPISÓW KUCHNI WIETNAMSKIEJ, ZNAJOMOŚĆ POTRAW WIETNAMSKICH, MENU, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA PRZEPISÓW WIETNAMSKICH, ZAMAWIANIE TOWARU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru na magazynie, przygotowanie zamówień, załadunek, rozładunek towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Umiejętność obsługi wózka widłowego Wymagania...

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach