Inżynier budowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0559
OBOWIĄZKI:
W/g zawodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo

Wymagania inne:

Opis stanowiska pracy;Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Współpracę z Kierownikiem budowy.Koordynację prac podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP.Koordynację oraz nadzór poszczególnych etapów realizacji budowy w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogram, terminowość, budżet oraz jakość wykonania. Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa budowlanego.Raportowanie z przebiegu oraz realizacji prac. Współpracę z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi. Rozwiązywanie problemów technicznych. Praca w delegacji na terenie Polski.Wymagania ;Oczekiwania wobec kandydatów:Wykształcenie wyższe techniczne kierunek budownictwo.Dobra znajomość programu AutoCad.Umiejętności planowania i organizacyjne.Umiejętność ustalania priorytetów. Komunikatywność i umiejętność budowania relacji wymóg konieczny.Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole. Prawo jazdy kat. B.Pracodawca oferuje: Możliwość stałej współpracy z firmą Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej. Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego.Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. Możliwość dalszego awansu. Dużą samodzielność w działaniu. Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny! Obowiązki: obsługa pacjentów na najwyższym poziomie sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Apteka Dr.Max

FIRMA OFERUJE: Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Pakiet benefitów, tj.: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny...

  • Firma: Nationale-Nederlanden