Inżynier budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Strawczyn
Numer: StPr/21/0502
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska pracy-Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z zasadami prawa budowlanego.-Współpraca z Kierownikiem budowy.-Współpraca z inwestorem, projektantami.- Wsparcie realizacji projektu pod względem organizacyjnym.- Praca poza Kielcami w okolicach Strawczyn- Oblęgór
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: AutoCAD-Komputerowe wspomaganie projektowania
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Strawczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

przygotowywanie materiałów promocyjnych tworzenie layoutów graficznych (ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, inne materiały graficzne i gadżety) przygotowywanie plików do druku czynny udział w pracach kreatywnych i koncepcyjnych...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: PLODOWSKI.pl

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą...

  • Firma: Nationale-Nederlanden