Inżynier budowy dróg

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1230
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie zawodowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność kosztorysowania, rozliczania robót budowlanych. Miejsce pracy-woj. świętokrzyskie.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, układanie płyt gipsowo-kartonowych. układanie paneli. Praca w delegacji( wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek) Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: brak lub...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Małogoszcz
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

zespoły wyjazdowe Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu. Aplikuj, jeśli: posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu , jesteś osobą mobilną. Nasza oferta w...

  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.