Grafik komputerowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0192
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: znajomość branży poligraficznej, znajomość obsługi programów: CorelDraw, Photoshop, min. 2 letnia praktyka w agencji reklamowej, duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, pomysłowość, kreatywność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,Zakres obowiązków: projektowanie materiałów reklamowych i przygotowywanie ich do druku, przetwarzanie plików graficznych dostarczonych przez klientów, obsługiwanie urządzeń biurowych, sprawdzanie jakości wykonanej przez siebie pracy w celu minimalizowania popełnionych błędów, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzianość. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz wykształcenie kierunkowe.

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana znajomość prac technicznych, mile widziane prawo jazdy kat. B.