Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Fryzjer
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1308
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie usług fryzjerskich (meskie i damskie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

aktywne pozyskiwania klientów na terenie swojego województwa, samodzielne budowanie bazy klientów, sprzedaż produktów OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii), obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert....

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: LeasingTeam Professional

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w połowie specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Twoje zadania: opieka nad Pacjentem dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

  • Firma: Medicover Sp. z o.o.