Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
Numer: StPr/20/0910
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych (LAN, SWIN,KD,CCTV, SAP)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektromonter instalacji
Uprawnienia: zdolność do wykonywania pracy na wysokości

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1Kv i powyżej
Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Masłów Pierwszy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

PRACE pomocnicze związane z procesem drukowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie -...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Staż w Biurze Rachunkowym Sabina Andrejas Program stażu do zapoznania w pokoju 37. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Podstawowa wiedza z zakresu księgowości. Staż w ramach projektu PO WER, w...