Dyrektor ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków
  • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją całych procesów inwestycyjnych
  • Zarządzanie budową wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczych
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
  • Nadzór nad wyceną, kalkulacją i kosztorysowanie robót
  • Weryfikacja jakości pracy podwykonawców
  • Współpraca i udział w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość
  • Bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie realizacji projektu budowlanego
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Zarząd
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura, budownictwo
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu ,terminów
  • Wysokie umiejętności managerskie oraz negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów Autocad ,MS Office,Word, Exel itp.
  • Mile widziana znajomość języków obcych w tym j. angielskiego
Oferujemy:
  • Odpowiedzialne stanowisko, które daje realny udział w tworzeniu strategii firmy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę/kontrakt menadżerski
  • Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • Profesjonalny sprzęt służbowy
  • Dla kandydatów z innych miast gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowanie
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz

Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes. Szukamy do stałej współpracy doświadczonych specjalistów – Senior Developer, którzy wprowadzą...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Integra Software Sp. z o.o.

Prace biurowe, wykonywanie czynności księgowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach