Diagnosta laboratoryjny z uprawnieniami serologicznymi

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0513
OBOWIĄZKI:
Wg potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Opis stanowiska pracy; Szpital Kielecki zatrudni Diagnostę laboratoryjnego z uprawnieniami serologicznymi do Laboratorium Diagnostycznego z Pracownią Immunologii Transfuzjologicznej oraz Bankiem Krwi. Wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z przygotowaniem i przechowywaniem materiału biologicznego.Wykonywanie i nadzorowanie wykonania badań laboratoryjnych z zakresu chemii klinicznej, immunochemii oraz analityki ogólnej.Wykonywanie badań hematologicznych w tym badań układu krzepnięcia, badan z zakresu immunologii transfuzjologicznej, prowadzenie banku krwi oraz dokumentacji obrotu preparatami krwi. Prowadzenie dokumentacji wykonanych badań. Weryfikacja i autoryzacja wyników badań laboratoryjnych. Prowadzenie dokumentacji materiałowejWymagania; Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Aktualne uprawnienia serologiczne. Posiadane zaświadczenie upoważniające do samodzielnego wykonywania i autoryzacji badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej. Posiadanie aktualnego zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu prowadzenia szpitalnego Banku Krwi.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji certyfikat uprawniający do wykonywania USG (w przypadku innych specjalizacji niż Radiologia) prawo wykonywania zawodu...