Asystent projektanta konstruktora cad/cam cnc

MPiPS - PGP
Miejsce pracy: Kielce
Numer: PSZ-ZOPS/23324757
OBOWIĄZKI:
Zadania:- projektowanie elementów związanych z profilem działalności firmy- asystowanie w projektowaniu form wtryskowych- asystowanie w planowaniu obróbki CNC- obsługa parku maszynowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: - wykształcenie zawodowe lub wyższe techniczne
Uprawnienia: - umiejętność w posługiwaniu się dowolnym oprogramowaniem 3D cad
Uprawnienia: (SolidEdge, SolidWorks, Autodesk Fusion360 itp.), Preferowany SolidEdge
Uprawnienia: - umiejętności pracy w zespole
Uprawnienia: - znajomość rysunku technicznego, obróbki skrawaniem oraz obsługi CNC będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP

Coś o Tobie: poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu jesteś gotowy do zmiany w systemie zmianowym sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów Twoja motywacja wykracza poza...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Medicover sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki...

  • Firma: Emtor Spółka z o.o.