Asystent do spraw księgowości

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0527
OBOWIĄZKI:
Staż w VIVE Textile Recycling Sp. z o. o. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana w MUP Kielce z ustalonym Indywidualnym Planem Działania.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzianość. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz wykształcenie kierunkowe.

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana znajomość prac technicznych, mile widziane prawo jazdy kat. B.