Animator kultury

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1049
OBOWIĄZKI:
Staż WZGÓRZE ZAMKOWE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), artystyczne, kierunek: PLASTYKA EWENTUALNIE PEDAGOGIKA

Wymagania inne:

Na staż mogą zostać skierowane osoby z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Twoja praca polegać będzie na:• Bieżącej administracji Salonikiem Prasowym zgodnie z naszymi standardami.• Zapewnieniu wysokiej jakości obsługi naszych klientów.• Prowadzeniu sprzedaży towarów i usług dostępnych w ofercie...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g potrzeb Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów.Dobra znajomość języka angielskiego.Znajomość oprogramowania biurowego - MS Office, Subiekt...