Specjalista ds. telekomunikacji

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: DBI/2021

Zadania:

  • wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy),
  • instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego,
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/wyższe telekomunikacyjne lub pokrewne,
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury sieci mobilnych, protokołu TCP/IP, sieci LAN/WAN,
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Mile widziane:
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • komputer służbowy,
  • realizację projektów specjalistycznych na rynku operatorów telekomunikacyjnych.

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu Zamawianie towaru Przyjmowanie towaru Systematyczna kontrola wyglądu...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Sieć sklepów spożywczych POZIOMKA

Będziesz odpowiedzialny/a za: Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Nasze oczekiwania wobec Ciebie:...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: SIG Sp. z o.o.