Sprzedawca

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0491
OBOWIĄZKI:
Staż w firmie DOTARE Program stażu do zapoznania w pokoju nr 38.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana w MUP Kielce z ustalonym Indywidualnym Planem Działania.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sprzedawca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Dostawy posiłków do odbiorców zewnętrznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: książeczka SANEPID-owska Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach