Pizermann

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pizermann
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/2785
OBOWIĄZKI:
w/g zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

Zakres obowiązków; produkcja pizzy, przygotowywanie ciasta do pizzy, układanie składników wypiek pizzy.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zadania: wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy), instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego, wykonywanie dokumentacji powykonawczej. Wymagania: wykształcenie średnie/wyższe...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: TP TELTECH Sp. z o.o.

realizacja założonych celów i projektów sprzedażowych, kreowanie potrzeb klienta w zakresie innowacyjnych rozwiązań ICT praca nad poprawą wskaźników finansowych i biznesowych budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i...

  • Firma: Orange Polska S.A.