Mechanik

Ogłoszenie numer: 4488429, z dnia 2021-04-08

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się montażem i naprawą części do hamulców.

Mechanik

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Małogoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy Junior Mechanika bez doświadczenia do pracy przy montażu części do samochodów ciężarowych przy stołach montażowych.

Wymagania

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy
  • wytrzymałość
  • kreatywność

Oferujemy

  • praca w zespole inżynierów
  • praca na nowoczesnych urządzeniach i parku maszynowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • premie uznaniowe
  • ubezpieczenie na życie
  • bonusy na święta

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Nasi Kierowcy Transportu Międzynarodowego na co dzień: Pokonują stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia, Jeżdżą w obsadach podwójnych i pojedynczych,...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: VIVE Textile Recycling Sp. z o. o.

Zarządzanie Centrami Medycznymi w rejonie Kompleksowa opieka i nadzór nad Centrami Medycznymi w terenie w zakresie realizacji kontraktów B2B i umów z NFZ, procedur oraz jakości wykonywanych usług Rekrutacja, nadzór, wsparcie i motywowanie...

  • Firma: CORTEN MEDIC