Magazynier

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Magazynier
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0945
OBOWIĄZKI:
w/g potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA:Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,obsługa wózka widłowego,obsługa suwnicy z poziomu roboczego (mile widziane),umiejętność pracy w zespole,Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.ZAKRES ZADAŃ: Obsługa wózka widłowego, prawidłowe wydawanie wyrobów i materiałów do produkcji,kontrola ilości i jakości asortymentu, załadunek i rozładunek towarów,dbanie o porządek na stanowisku pracy, porządkowanie magazynu, praca na hali (brak przeciwskazań do pracy na wysokości).Pracodawca oferuje :Zatrudnienie w formie umowy o pracę, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,pakiet świadczeń socjalnych,pakiet medyczny.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

przygotowywanie materiałów promocyjnych tworzenie layoutów graficznych (ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, inne materiały graficzne i gadżety) przygotowywanie plików do druku czynny udział w pracach kreatywnych i koncepcyjnych...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: PLODOWSKI.pl

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą...

  • Firma: Nationale-Nederlanden