Kucharz

Ogłoszenie numer: 4658300, z dnia 2021-05-24

Rockabilly Company Damian Tomalik

Rockabilly Comapny to rodzinna firma, działająca na rynku gastronomicznym Kielc od 2006 roku.

Aktualnie jest właścicielem restauracji "Rockabilly Steakhouse & Whisky Bar" oraz "Piatto DOro Ristorante".

Kucharz

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Nr Ref.: 01

Opis stanowiska

Rockabilly Company

  • Właściciel Restauracji "Piattto DOro Ristorante" poszukuje osób do pracy na stanowisku:

- Kucharz

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na kuchni "ala carte" lub młodych osób po szkole gastronomicznej.

  • Praca zmianowa: 1/1 lub 2/2
  • Umowa o pracę
  • Menu fuzja włoskiej kuchni tradycyjnej oraz nowoczesna kuchnia śródziemnomorska
  • Młody zespół

Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
  • Doświadczenie

Oferujemy

  • Współpracujemy m.in.: z Italian Chef Polska, możliwość szkoleń ze doświadczonymi Szefami kuchni włoskiej, rezydującymi w Polsce.

Będziesz odpowiedzialny/a za: Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Nasze oczekiwania wobec Ciebie:...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: SIG Sp. z o.o.

Bieżąca obsługa biura (znajomość MS Office), kontakt z kontrahentami, składanie zapytań ofertowych oraz ofert przetargowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: obsługa komputera- program MS...

  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach