Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Kucharz
Miejsce pracy: Morawica
Numer: StPr/21/1916
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi normami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Morawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

osoba z kilkuletnim doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku mile widziany język: angielski, niemiecki, polski, holenderski lub hiszpański techniczne wykształcenie gotowość do wyjazdu do pracy do Holandii gotowość do pracy w systemie...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: BAS Holding

Udokumentowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej; Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Potrafisz pracować z komputerem; Komunikatywność ; wymagana jest znajomość języka Angielskiego...