Kierownik działu administracyjno-gospodarczego

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/1338
OBOWIĄZKI:
w/g potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Obowiązki służbowe:Planowanie, organizacja i kierowanie pracą podległego Działu Administracyjno Gospodarczego w celu terminowego i zgodnego z przepisami wykonywania zadańPlanowanie , koordynacja i nadzór nad przygotowaniem, realizowaniem inwestycji, remontów i robót budowlanych.Organizacja przetargów i udział w komisjach przetargowych zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych.Dokonywanie niezbędnych uzgodnień wymaganych zgodnie z prawem budowlanym, prowadzenie książek obiektów.Współpraca z Działem Finansowo-Księgowym w zakresie rozliczenia i prawidłowego raportowania wykonanych działań projektowych.Monitorowanie eksploatacji obiektów i urządzeń infrastruktury objętych dozorem technicznym.Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem mienia WDK i działaniem monitoringu na terenie WDK.Zlecanie prac konserwatorskich.Egzekwowanie przestrzegania przepisów prawa i zarządzeń we wszystkich aspektachWymagania:Wykształcenie minimum wyższe magisterskie (preferowane: magister inżynier). Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym.Kompetencje w zakresie zarządzania zespołem ludzkim. Umiejętność czytania dokumentacji technicznych.Mile widziane doświadczenie w pisaniu projektów / wniosków o dotacje.Umiejętność pracy pod presją czasu.Znajomość pakietu biurowego MS Office i czytania projektów w AutoCAD.Prawo jazdy kat. B.Dodatkowym atutem będą:Znajomość języka obcego.Doświadczenie w pracy w jednostkach kultury.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu Zamawianie towaru Przyjmowanie towaru Systematyczna kontrola wyglądu...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Sieć sklepów spożywczych POZIOMKA

Będziesz odpowiedzialny/a za: Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Nasze oczekiwania wobec Ciebie:...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Firma: SIG Sp. z o.o.