Handlowiec/serwisant

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0362
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania; prawo jazdy kat. B, komunikatywność, biegła obsługa komputera, mile widziane wykształcenie informatyczne lub elektryczne.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

KONSERWACJA SPRZĘTU MECHANICZNEGO, ROBOTY KONSTRUKCYJNO-NAPRAWCZE, NAPRAWA I WYKONAWSTWO NARZĘDZI ORAZ OPRZYRZĄDOWANIA TECHNOLOGICZNEGO , WYKONAWSTWO I NAPRAWA WYROBÓW GALANTERII METALOWEJ, OBSŁUGA I NAPRAWA MASZYN, KONTROLA STANU TECHNICZNEGO...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zakres zadań: Bieżąca obsługa Klientów rynku niemieckiego Pozyskiwanie Klientów Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę Klienta z najwyższą jakością i starannością Sprzedaż i realizacja złożonych zamówień...

  • Firma: ZKMpro sp. z o. o.