Elektryk - mechanik

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/2443
OBOWIĄZKI:
w/g potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronik, mechatronik, elektryk

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie (elektronik, mechatronik, elektryk),co najmniej roczny staż pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji techniczno ruchowej, znajomość układów pneumatyki przemysłowej oraz hydrauliki, umiejętność diagnozowania awarii, znajomość środowiska sterowników PLC oraz umiejętność obsługi komputera, umiejętności manualne.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Praca ze skanerem Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części...

Szczegóły:

  • Data dodania: wczoraj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o.

Centrum Kontaktu z Klientem Kielce Coś o Tobie: posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym kreatywność i samodzielność to Twoje mocne strony cenisz indywidualne podejście do pacjenta oraz pracę zespołową jesteś...

  • Firma: Medicover sp. z o.o.