Elektromechanik

„CENTROSTAL" SA Kielce zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Główne zadania:
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych i infrastruktury
  • analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne z zakresu elektromechaniki lub elektrotechniki lub pokrewne.
  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych Gr.I (co najmniej do 1 kV)
  • samodzielność i dokładność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanik lub pokrewnym
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • regularne i pewne wynagrodzenie
  • aktywny udział w realizacji projektów

Twój zakres obowiązków administrowanie systemami informatycznymi w firmie, proponowanie oraz czynne wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych, optymalizacja procesów biznesowych w systemie ERP, MES, wsparcie dla użytkowników...

Szczegóły:

  • Data dodania: dzisiaj
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Firma: EFFECT GLASS S.A.

Co będzie należało do Twoich zadań? praca na liniach do produkcji szyb zespolonych, dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych maszynach; przestrzeganie terminów, w celu zaspokojenia potrzeb klientów; ścisła...